Reklam
Reklam
ORTAK AKIL VE İŞBİRLİĞİ İÇİNDE MÜCADELEYE DEVAM
Reklam

ORTAK AKIL VE İŞBİRLİĞİ İÇİNDE MÜCADELEYE DEVAM

İzmir'de oda ve borsa başkanları koronavirüse karşı ortak bir bildiri yayınladı.

29 Mart 2020 - 17:39

Koronavirüs ile ilgili ortak destek mesajı veren EBSO,İZTO ve İTB'nin yayınlamış olduğu bildiri şöyle;

Oda ve Borsa başkanları olarak; İzmir’de son 2 senedir hayata geçirdiğimiz ortak aklı ve işbirliğini, küresel salgına dönüşen Covid-19 sürecinde de en etkin şekilde kullanmaya gayret ediyoruz ve etmeye de devam edeceğiz. Bu kapsamda, bir yandan insan sağlığını tehdit eden bu durumu dikkatle takip ederek önlemler  alırken; diğer yandan Covid-19 dan olumsuz etkilenen sanayi, ticaret ve tarım kesiminden üyelerimizle sürekli görüşerek sektörlerini ilgilendiren sorunları saptayıp, dileklerini ve çözüm önerilerini topluyoruz.

Üyelerimizden gelen konular derlenerek, ilgili bakanlıklarımıza ve çatı örgütümüz TOBB’a anında iletilmektedir. Tüm konuların takibi Oda Başkanlıklarımız tarafından düzenli olarak yapılmaktadır. Aynı şekilde çalışanlarımızın ve üyelerimizin virüse karşı alabilecekleri önlemler konusunda bilgilendirmeler sürekli olarak duyurulmaktadır. Sayın Cumhurbaşkanımız tarafından açıklanan ilk önlemler paketinden başlayarak hükümetimiz tarafından yayınlanan tüm ekonomik destekleri ve diğer bilgilendirmeleri anında tüm üyelerimizle  paylaşıyoruz.

Başta Sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere, sürecin yönetiminde emeği geçen tüm bakanlarımıza,TOBB Başkanımıza, devletimizin tüm kurumlarına ve İzmir’de yapılan çalışmalara verdikleri destekten dolayı Sayın Valimize ve Büyükşehir Belediye Başkanımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Halkımızla, işçisiyle işvereniyle milletçe dayanışma, birlik ve beraberlik ruhuyla moralimizi 
bozmadan, motivasyonumuzu yüksek tutarak bu süreci de elbirliği ile aşacağımıza inancımız  tamdır. Bizler de meslek kuruluşları olarak üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazırız.Ülkemize sağlıklı günler diliyor ve “Evde Kal Türkiye” diyoruz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
3 ismin vekilliğinin düşmesine AK Parti’den ilk açıklama!
3 ismin vekilliğinin düşmesine AK Parti’den ilk açıklama!
Sahibi tarafından dövülen köpek kurtarıldı  
Sahibi tarafından dövülen köpek kurtarıldı