Reklam
Reklam

Sedat Peker'den Veyis Ateş'e yeni çağrı: Hediyen hazır

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, Veyis Ateş’e açıklama yapması yönünde çağrısında bulundu.

Sedat Peker'den Veyis Ateş'e yeni çağrı: Hediyen hazır
10 Haziran 2021 - 10:58

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, Veyis Ateş’e açıklama yapma çağrısında bulundu. Twitter hesabından paylaşım yapan Peker, Ateş’i hedef aldı. Peker’in paylaşımı şöyle:

“Anonsçu veysi (ateş) hani açıklama yapacaktın, neden yapmıyorsun? Sen bir açıklama yap (hediyen bende hazır). Sadece de ki, ben hem 45 milyon konusunda, hem de otele çökmek konusunda aracılık yapmadım, yapmak istemedim. (Hepinizi deli olacaksınız)”

Soylu’yu da hedef aldı

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, yaptığı paylaşımlarla İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’yu hedef aldı. Peker’in konuyla ilgili paylaşımları şöyle oldu:

“süslü süleyman, aslan süleyman, benle ilgili insanları emniyete alıp ifade aldırıyorsun ya, kendini boşuna yorma. Onların hepsi normal insanlar. Hiçbir şey çıkaramazsın. Bütün her şey benim beynimin içinde. Size zekaya saygı duymayı öğreteceğim. Bu işin finalinde delireceksiniz.

süslü süleyman, kaplan süleyman, söz namus. Ayın 4’ünün İçişleri Bakanlığı’nın kayıtlarını yayınla. Hts kayıtlarını yayınla. Söz namus kafama sıkacağım. Yüce Divan’a gideceksin. Bu işin finalinde delireceksin.

süslü sülü bugün gözaltına aldıracağın arkadaşlardan da bir şey çıkmaz. Yarın aldıracaklarından da. Sen çakmasın oğlum, sen mahalle kaşarısın. Bir tripoda kameraya yenileceksin. Bu işin finalinde delireceksin. Bana lütfen sayın doktorum de.”


YORUMLAR

  • 0 Yorum