Reklam
Reklam
Şengül: “Çok şımardılar, iyi bir dersi hak ettiler”
Reklam

Şengül: “Çok şımardılar, iyi bir dersi hak ettiler”

24 Mart 2019 - 11:07

AK Parti İzmir İl Başkanı Aydın Şengül, önce partisinin Bayraklı’daki seçim ofisi açılışını gerçekleştirdi, ardından da Kemalpaşa’da binlerce kişinin katılımıyla yapılan mitingde coşkulu kalabalığa seslendi. CHP’nin İzmir’i yıllardır aldattığını ve vatandaşlarda büyük hayal kırıklığı oluşturduğunu söyleyen Şengül, “CHP’nin İzmir’e hizmet etme gibi bir derdi, amacı yok. O kadar çok şımardılar ki, ‘İzmir bizim kalemiz, ceketimizi koysak kazanırız’ diyorlar. İzmirliler ile alay ediyorlar. Vatandaşlarımız da her şeyin farkında. İçten içe kızıyor, bunlara gerekli cevabı vermek için gün sayıyor. Artık yeter, iyi bir dersi hak ettiler” dedi.

Bayraklı Mansuroğlu Mahallesi’nde, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ’ın da katılımıyla gerçekleştirilen açılışta önemli mesajlar veren Başkan Şengül, CHP’nin bugüne kadar “Atatürk” ve “Cumhuriyet” gibi ortak değerler üzerinden İzmir’in iyi niyetini kullandığını vurguladı.

‘BU NASIL ATATÜRKÇÜLÜK’, ANLAMAK MÜMKÜN DEĞİL

Şengül, “CHP dönüştürüldü, devşirildi. CHP’nin artık HDP’den farkı kalmadı. CHP’lilere sorsanız, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve Cumhuriyet’i dillerinden düşürmezler. Ama nasıl oluyorsa, Türkiye’nin topraklarında gözü olanlarla kol kola geziyorlar. Vatanına kurşun sıkanlar, CHP’nin meclis üyesi listesinde yer alıyor. Atatürkçü olan kişi vatanını sever, her şeyden önce ülkesinin menfaatini düşünür. Bu nasıl Atatürkçülük, nasıl vatanseverlik anlamak mümkün değil” dedi.

KEMALPAŞA’NIN YAPTIĞINI BÜYÜKŞEHİR YAPAMADI

Kemalpaşa’da yoğun katılımla gerçekleştirilen mitingde de konuşan Şengül, belediyenin hizmetlerine dikkat çekerek, “Belediye Başkanımız Arif Uğurlu, 5 yıl içinde ilçenin çehresini değiştirdi. İzmir’de, artık Kemalpaşa konuşuluyor. İzmir'de, Büyükşehir Belediyesi’nin yapamadığı projeleri, Kemalpaşa Belediyesi tek başına hayata geçirdi. Başkanımız, gecesini gündüzüne kattı, hayallerin de ötesine geçti. Şimdi ikinci 5 yılda, Kemalpaşa daha da gelişecek. Herkes Kemalpaşalı olmak ve buraya gelmek isteyecek. Projeler artarak devam edecek. Zaten görünen o ki Kemalpaşa işi bitirmiş. Sizleri şimdiden tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Vedat Muriqi'ye ceza yok!
Vedat Muriqi'ye ceza yok!
3 büyüklerden KAP'a bildirim: Finansal raporlarını açıkladılar
3 büyüklerden KAP'a bildirim: Finansal raporlarını açıkladılar