Reklam
Reklam
Serenay Sarıkaya: Hiçbir zaman ulaşılmaz sanatçı imajı...
Reklam

Serenay Sarıkaya: Hiçbir zaman ulaşılmaz sanatçı imajı çizmedim

"Evlenme derdim de yok"

03 Şubat 2019 - 10:56

Oyuncu Serenay Sarıkaya, "Hiçbir zaman ulaşılmaz sanatçı imajı çizmediğini" ve gazetecilerin onunla ilgili bir haber yapmadan önce onu "Böyle bir şey var mı" diye arayıp sorduklarını belirtti. 

Sarıkaya, Hürriyet'ten Ayşe Arman'a magazin haberleri yapan gazetecilerle ilgili tutumundan bahsetti. Üç yıldır oyuncu Kerem Bursin ile ilişki içinde olan Sarıkaya," Haber yapacakları yere gitmeyebilirsin. Bu senin tercihin. Ya da gidersin, ‘malzeme’ olmayı seçmezsin" dedi.

Ayşe Arman'ın Serenay Sarıkaya ile gerçekleştirdiği röportajın ilgili bölümü şöyle:

Üç yıldır Kerem Bursin’le güzel giden bir ilişkin var. Sen magazine bulaşmayan, skandalları olmayan oyuncusun. Bunu nasıl başardın?

- Daha mesleğimin başlarındayken bunu çok kontrol edemiyordum ve zaman zaman kendimi istemediğim durumlar, haberler içerisinde bulabiliyordum. Oldu yani. Bunun böyle gitmesine izin verip vermemenin benim elimde olduğunun bile farkında değildim. Ama sonra farkına vardım.

Nasıl?

- Haber yapacakları yere gitmeyebilirsin. Bu senin tercihin. Ya da gidersin, ‘malzeme’ olmayı seçmezsin. Sana rağmen haber yaptıkları da oluyor. Ama bu kadar yıldan sonra mesela beni çok iyi tanıyorlar. Onlar da kimin malzeme olup olmayacağını biliyorlar. Mesela benimle ilgili bir şey olunca arayıp soruyorlar. “Böyle bir şey var mı?” diye. Bunu da zaman içinde karşılıklı sevgi ve saygıyla geliştirdiğimizi düşünüyorum. Ben hiçbir zaman ‘ulaşılmaz sanatçı’ imajı çizmedim. Devir artık öyle bir devir değil. Sosyal medya öyle bir halde ki, hepimiz çok ulaşılırız. Böyle net olduğun zaman, insanlar senin hayatına ve yaşama biçimine saygı duymaya başlıyorlar.

Özel hayatınla ilgili haber yapılmıyor mu?

Yapılıyor. “Evlenecekler... İlişkileri bitiyor mu? Ne zaman çocuk yapacaklar?” Ama herkes için böyle. Bunlara açıklama yapmak başka bir gündem yaratıyor. Yapmıyorum o yüzden. Evlenme derdim de yok. 27 yaşındayım henüz, niye olsun? Ben biraz hayatın akışıyla gitmeyi seven biriyim.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Metin Akpınar ve Müjdat Gezen'e Cumhurbaşkanına hakaret suçlamasıyla dava açıldı
Metin Akpınar ve Müjdat Gezen'e Cumhurbaşkanına hakaret...
Altınordu kalecisi Muhammet Taha Tepe, Trabzonspor'da
Altınordu kalecisi Muhammet Taha Tepe, Trabzonspor'da