Reklam
Reklam
Üniversiteli gençler Hamza Dağ ile buluştu
Reklam

Üniversiteli gençler Hamza Dağ ile buluştu

14 Ekim 2019 - 14:10

Üniversiteli AK Partili gençler, Hamza Dağ ile buluşarak Barış Pınarı Operasyonu hakkında istişarelerde bulundu. Dağ, operasyonun Türk bağımsızlığı için önemine değindi.

İzmir’de üniversite eğitim hayatını sürdüren AK Partili gençler, öğretim döneminin ilk buluşmasını AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ ile gerçekleştirdi.

AK Parti İzmir İl Başkanlığı’nda kahvaltı programıyla bir araya gelen gençlerin ana gündem maddesi TSK’nin Fırat'ın doğusunda gerçekleştirdiği Barış Pınarı Operasyonu oldu. Program, operasyonda görev alan kahraman Mehmetçiklere dua ederek başladı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, İzmir Milletvekili Hamza Dağ, operasyonun son durumu hakkında gençlere bilgi vererek, terörle mücadelede Türkiye'nin ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kararlılığından bahsetti.

Uluslararası kamuoyunda operasyonla ilgili kara propagandayla ilgili konuda üniversiteli gençleri mücadeleye davet eden Dağ, operasyonun Türk bağımsızlığı için önemine değinerek, "Gençlerimizin vatana ve millete bağlılığı bugün ve yarınlar için en büyük teminatımızdır" dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Nefes kesen o anlar 3 bin 200 rakımdan böyle görüntülendi
Nefes kesen o anlar 3 bin 200 rakımdan böyle görüntülendi
DSÖ, kümülatif vaka sayısında en çok artış gösteren Avrupa ülkelerini sıraladı: Listede Türkiye de var
DSÖ, kümülatif vaka sayısında en çok artış gösteren Avrupa...