Reklam
Reklam
VARYANT ROTARY’DE BAYRAK DEĞİŞİMİ

VARYANT ROTARY’DE BAYRAK DEĞİŞİMİ

Uluslararası Rotary 2440. Bölge Federasyonu’na bağlı Varyant Rotary Kulübü’nde başkan Özgür Kitapçı Candan oldu. Devam eden Covid-19 pandemi süreci nedeniyle online olarak yapılan devir teslim töreninde başkan Mustafa Kemal Nas görevi Özgür Kitapçı Candan’a devretti.

13 Temmuz 2020 - 09:38

Haziran ayında ikinci kuruluş yıl dönümünü kutlayan Varyant Rotary Kulübü’nün yeni dönem başkanı Özgür Kitapçı Candan oldu. İnternet üzerinden online olarak gerçekleşen toplantıda 2019-2020 dönem başkanı Doktor Mustafa Kemal Nas görevi 2020-2021 dönem başkanı Avukat Özgür Kitapçı Candan’a devretti. Devir teslim töreninde konuşan Nas, “Rotary Dünyayı Birleştirir” temasıyla başladığımız dönemimizde bölgede ses getiren bir çok projeye imza attık. ‘Rotary Okulda’ sloganıyla pek çok okulumuzda çocuklara göz taraması yaparak göz kusurları ve hastalıklarının erken teşhis ve tedavisi için çalıştık. Görevi devrederken bayrağı benden çok daha yukarılara taşıyacağına inandığım Özgür Başkanım’a Rotary’de yaratacağı fırsatlarla toplumda daha çok insana dokunabileceğimiz etkin ve başarılı bir yıl geçirmesini diliyorum” dedi.

Özgür Kitapçı Candan ise Rotary’nin insanlığa hizmet idealinde buluşan insanların bir araya geldiği dünyanın en büyük sivil toplum kuruluşu olduğunun altını çizerek, “Farklı iş ve meslek gruplarından oluşan Varyant Rotary Kulübü’nün gücüyle ihtiyaç duyulan her alanda çalışmalar yapacağımız bir dönem bizi bekliyor. Dokunduğumuz herkesin hayatında yeni fırsatlar yaratacağımız inancıyla kulübüme ve Bölge Federasyonum'a her zaman yanımda oldukları için çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Genç kızın 4. kattan düşme anı güvenlik kamerasında
Genç kızın 4. kattan düşme anı güvenlik kamerasında
Sağlık-Sen’den İzmir İl Sağlık Müdürüne Teşekkür
Sağlık-Sen’den İzmir İl Sağlık Müdürüne Teşekkür