Reklam
Reklam
Yıldırım’dan Mavi Liste Platformu’na cevap; "dar ekipçi...
Reklam

Yıldırım'dan Mavi Liste Platformu'na cevap; "dar ekipçi ilkesiz ve ayrıştırıcı kişiler"

Karşıyaka CHP İlçe Başkanı Uğur Yıldırım’dan Mavi Liste Platformu’na ve hakkındaki suçlamalara cevap geldi. 

03 Kasım 2019 - 17:29 - Güncelleme: 03 Kasım 2019 - 17:35

GERÇEK HABERCİ- Yıldırım suçlamalara cevap olarak; “Kin, intikam, yalan ,iftira   üzerine siyaset yaptığını zanneden dar ekipçi, ilkesiz  ve ayrıştırıcı kişilere karşı bugüne kadar nasıl birlikte müsaade etmediysek bundan sonrada hep beraber müsaade etmeyeceğimize olan inancım tamdır” dedi.
Karşıyaka CHP İlçe Başkanı Uğur Yıldırım’ın yaptığı açıklama şu şekilde; 
1. Ülkemizin içinden geçtiği bu zor günlerde biz CHP üyelerinin en çok ihtiyaç duyduğu şey; yoldaşlık bağlarımızı güçlendirerek #birlik ve #beraberliğimizi karşılıklı sevgi ve saygımızı güçlendirmektir.
2. 31 Mart Yerel seçimleri; CHP iktidarına giden yolun açıldığı ve #umudumuzun yeşerdiği gündür. Ayrıca AKP İktidarının sonunun başlangıcı ülkemizin aydınlık günlere kavuşacağı günün önemli bir dönüm noktasıdır.
3. Bundan yaklaşık 5 ay önce İlçe yönetimini düşürmeye dönük olarak başlayan hareketin ve daha sonra kadın ve GENÇLİK kollarını düşüren zihniyetin sadece Karşıyaka ile ilgisinin olmadığını zaman içerisinde İl ve Genel merkeze dönük bir hareketin başlangıcı olduğu tespitimin bugünlerde ne kadar doğru olduğunu görmekteyiz. Ama nafile çünkü biz bilinçli bir örgütüz amaçlarına ulaşamayacaklar.
4. Bu önemli süreçte; hiç kimsenin #ayrıştıcı siyaset yapmaya hakkı yoktur. Hepimiz Sayın Genel Başkanımız ve örgütlerimizin etrafında birleşmeliyiz.
5.Karşıyaka özelinde her dönem kamu gücünün yanında kümelenen şahsi menfaat odaklarına örgütü dizayn ettirmeyeceğiz. Sizlerin her dönem örgütü nasıl ayrıştırdığınızı biliyor ve sizleri tanıyoruz.
6. #KİN , #İNTİKAM #YALAN #İFTİRA üzerine siyaset yaptığını zanneden #darekipci , #ilkesiz ve ayrıştırıcı kişilere karşı bugüne kadar nasıl birlikte müsaade etmediysek bundan sonrada hep beraber müsaade etmeyeceğimize olan inancım tamdır.
7. Parti içi demokrasi ve parti içi demokratik yarış ile; hakareti, iftirayı yalanı birbirine karıştıranlara hep birlikte anlayış gösteremeyeceğiz .
8. Bu şekilde siyaset yapmaya çalışanlar bu yolun yol olmadığını er yada geç anlayacaklar.
9. Hepimizin ortak görevi; gece gündüz demeden partisi için çalışan siyaseti meslek haline getirmeyip partisinin iktidarı için beklentisizce çalışan #DAVA adamı sade üyenin siyaset yapmasının önündeki engelleri kaldırmaktır.
9 . #Kadın ve #Gençlerimizin önünü açmak ve kotalara bağlı kakmaksızın temsilini sağlamak hedeflerimizden biri olmalıdır.
10. Karşıyaka örgütü olarak; son 5 yılda yapılan bütün seçimlerde Türkiye'deki en yüksek oy oranını alarak tarihe geçtik. 31 Mart yerel seçimlerinde de bunu tekrarlamış olmak bizim gururumuz olmuştur.
11. Karşıyaka’da ki bu başarının önemli mimarlarından biride 5 yıldır her kademede birlikte çalışma kültürünü oturtmuş deneyimli #MAHALLEKOMİTELERİDİR.
12. İlçe örgütümüzün temsilcileri olan deneyimli ve #DAVA adamlarından oluşan mahalle komitelerimiz örgütümüzün 24 saat emrinde olup her türlü sorununuzda yanınızdadır.
13. Yapacağımız delege seçimlerinde de #MAHALLEKOMİTELERİMİZİN mahallelerinde en doğru kararı vereceklerine; birlik beraberlik saygı ve sevgiyi esas alarak ayrıştıranlara müsaade etmeyeceklerine inanıyor ve güveniyorum.
14. #Birlik ve #beraberliğimizi bozmaya çalışan ve bizi ayrıştıran şahsi çıkarları artık partimizin geleceğinin ve hatta akıllarının önüne geçecek kadar gözleri kararan hiç bir yapıya ben, yönetim kurulumuz ve örgütümüz müsaade etmedik bundan sonrada etmeyeceğiz.
#BİRLİKBERABERLİKVETEMİZSİYASET

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • İzmir
  2 ay önce
  Katılımdan ,birlikten söz edene de bakın, yani katılmadan gülmemek mümkün değil...partiye katılmak isteyenleri ama tören istediler bahanesiyle reddeden tuncay özkanla kendi kendine rozet takan küçük burjuva siyasetçisi...Chp nin karşıyakadaki oyunu kendine mal edecek kadarda uyanık...
 • Hakan arınk
  2 ay önce
  Sayın yıldırım ama bu yazdıklarinizı ve soylediklerinizi bugüne kadar hep siz yaptınız ayrımcıligı adamcılıgı menfaatçiligi yapan sizdiniz.şuan ne olduki boyle şiddetleniyorsunuz?siz degilmiydinizh.m akpınarla beraber kelle kesen adam kollayan ayrışçı olan kişisel menfaatlerinizi kollayan şimdi ne degiştiki.bence ďüzgün bir ekiple insanları azarlamayan aşagılamayan baş kesmeyen bir ekip geliyor enazından saygı ve deger veriyor insanlara oyüzden mavi liste cok kaliteli bir siyaset yapan insanlar var.ayrışım yapmayın insanlara bırakın insanları özgur iradesine baskı kurmayı bırakın artik şimdi degişim zamani diyorum.MAVİ VARSA SAYGİ VAR MAVI VARSA SEVGI VAR MAVI VARSA GÖKYÜZÜ VAR MAVI VARSA DENIZ VAR MAVİ VARSA HUZURRRRRRR VAR.....
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Irak'ta protestoculara kanlı müdahale
Irak'ta protestoculara kanlı müdahale
20 yaş dişlere dikkat
20 yaş dişlere dikkat