Reklam
Reklam
YILDIRIM’DAN TUGAY’A DESTEK
Reklam

YILDIRIM’DAN TUGAY’A DESTEK

CHP Karşıyaka İlçe Başkanı Uğur Yıldırım, AK Parti Karşıyaka İlçe Başkanı İsmail Çiftçioğlu’nun Belediye Başkanı Cemil Tugay hakkındaki iddialarına cevap verdi. Yıldırım sosyal medya hesabından yaptığı açıklamasında Cemil Tugay’a sahip çıkarak, “Kavga etsek de biz bir aileyiz” dedi. 

17 Kasım 2019 - 17:26

Sevilcan GÜNAY/GERÇEK HABERCİ-CHP Karşıyaka İlçe Başkanı Uğur Yıldırım, Belediye Başkanımızın yıpratılmasına izin vermeyin diyerek şunları söyledi;
“Karşıyaka örgütümüzün değerli üyeleri sevgili yoldaşlarım;
Karşıyaka’mızda yaşanan olumsuzluklara rağmen; parti içi demokrasi yarışı mavisi kırmızısı beyazı yeşil kırmızısı ile devam etmektedir.
Parti emekçileri ve örgüt; kendine yapılan haksızlıkları baskıyı adaletsizliği asla unutmayacak bu yapılanların hem takipçisi olacak hem de parti içi mekanizmalarda hakkını arayacaktır. Parti içi demokrasi mücadelemiz hız kesmeden devam edecektir.
Siyaset bizler için yaşam biçimi olmuştur. Partimize hizmete birbirine inanmış güvenmiş yoldaşlarımız ile hep birlikte devam edeceğiz.
Ancak; Şu unutulmamalıdır varlığını CHP si ile uğraşmaya adamış basın kuruluşlarının yayınlarına itibar edip İl Başkanlarımızı İlçe Başkanlarımızı Belediye Başkanlarımızı yıpratmaya hiç bir partilimiz müsaade edemez etmemelidir.
Parti içi demokrasi mücadelesi ile AKP iktidarına karşı verdiğimiz mücadelede omuz omuza olmamız gerektiğini birbirine karıştırmamalıyız.
#CHPEVİMİZİKTİDARHEDEFİMİZ
#İYİPAZARLAR”

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Mehmet Goñlugor
  7 ay önce
  Mahalle toplantilarinda neler soyledigini biliyoruz,Ali Engine tebrige giddn karsiyaka BLD Baskanini tebrik etmeyen sizler utanmadan bu açiklamayi yapiyorsunuz .
 • şakadır bence
  7 ay önce
  Şair burda "yıpratmak için biz yeteriz başkasına gerek yok" demek istiyor ;)
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Erciyes'teki Tekir Yaylası doğa tutkunlarının gözde mekanı olma yolunda ilerliyor
Erciyes'teki Tekir Yaylası doğa tutkunlarının gözde mekanı olma...
Ak Partililerden esnaf ziyareti yapan CHP'lilere saldırı
Ak Partililerden esnaf ziyareti yapan CHP'lilere saldırı