Sevilcan GÜNAY/GERÇEK HABERCİ- CHP İzmir’de mahalle delege seçimleri heyecanı devam ederken yarın birçok önemli ilçede ve mahallede büyük bir çekişme yaşanacak. En çok mahalleye sahip olan Konak’ta 16 Kasım Cumartesi günü seçim yarışına giriyor. 18 Mahallede yarışa dahil olacak olan Konak’ta çıkacak sonuçlar da şimdiden merak konusu oldu.
İşte 16 Kasım Cumartesi mahalle delege seçim takvimi;
BAYINDIR
Sarıyurt, Kızıloba, Hisarlık, Dereköy, Ergenli ve Yusuflu Mahalleleri
BERGAMA
Bölcek, Göçbeyli, Alibeyli, Aziziye, Kadıköy, Zağnos, Ayaskent, Dağıstan Mahalleleri
BEYDAĞ
Bakır, Kurudere, Karaoba Mahalleleri
BORNOVA
Doğanlar, Çamkule Mahalleleri
BUCA
Yiğitler, Güven, Çamlık, Laleli ve Menderes Mahalleleri
ÇEŞME
Boyalık- Altınyunus, Çakabey, Fahrettinpaşa Mahalleleri
DİKİLİ
Gazipaşa Mahallesi
FOÇA
Cumhuriyet, Fatih, Fevzi Çakmak, Mustafa Kemal Atatürk Mahalleleri
GAZİEMİR
Beyazevler, Binbaşı Reşatbey, 9 Eylül ve Emrez Mahalleleri
KARABAĞLAR
General Asım Gündüz, Gülyaka, Poligon ve Devrim Mahalleleri
KARŞIYAKA
İnönü ve Mustafa Kemal Mahalleleri
KEMALPAŞA
Sekiz Eylül ve Soğukpınar
KİRAZ
Kaleköy, Tekbıçaklar, Mersindere, Sırımlı, Mavidere ve Olgunlar Mahalleleri
KONAK
1.Kadriye, 19 Mayıs, 2. Kadriye, Akdeniz, Akıncı, Ali Reis, Altay, Altınordu, Altıntaş, Atilla, Barbaros, Bozkurt, Faikpaşa, Güneş, Kestelli, Umurbey, Vezirağa ve Yıldız Mahalleleri
MENEMEN
Cumhuriyet, Gazi Mustafa Kemal, Kemal Atatürk ve Ulus Mahalleleri
ÖDEMİŞ
Atatürk, Meşrutiyet, Mimar Sinan Mahalleleri
Tire
Musalar, Akmescit, Topalak, Armutlu, Yemişler, Çukurköy, Kaplan, Dumlupınar ve Turan Mahalleleri
URLA
Yenice, Yeni, Camiatik, Naipli, Denizli, Güvendik Mahalleleri
İşte 16 Kasım Cumartesi mahalle delege seçim takvimi;
BAYINDIR
Sarıyurt, Kızıloba, Hisarlık, Dereköy, Ergenli ve Yusuflu Mahalleleri
BERGAMA
Bölcek, Göçbeyli, Alibeyli, Aziziye, Kadıköy, Zağnos, Ayaskent, Dağıstan Mahalleleri
BEYDAĞ
Bakır, Kurudere, Karaoba Mahalleleri
BORNOVA
Doğanlar, Çamkule Mahalleleri
BUCA
Yiğitler, Güven, Çamlık, Laleli ve Menderes Mahalleleri
ÇEŞME
Boyalık- Altınyunus, Çakabey, Fahrettinpaşa Mahalleleri
DİKİLİ
Gazipaşa Mahallesi
FOÇA
Cumhuriyet, Fatih, Fevzi Çakmak, Mustafa Kemal Atatürk Mahalleleri
GAZİEMİR
Beyazevler, Binbaşı Reşatbey, 9 Eylül ve Emrez Mahalleleri
KARABAĞLAR
General Asım Gündüz, Gülyaka, Poligon ve Devrim Mahalleleri
KARŞIYAKA
İnönü ve Mustafa Kemal Mahalleleri
KEMALPAŞA
Sekiz Eylül ve Soğukpınar
KİRAZ
Kaleköy, Tekbıçaklar, Mersindere, Sırımlı, Mavidere ve Olgunlar Mahalleleri
KONAK
1.Kadriye, 19 Mayıs, 2. Kadriye, Akdeniz, Akıncı, Ali Reis, Altay, Altınordu, Altıntaş, Atilla, Barbaros, Bozkurt, Faikpaşa, Güneş, Kestelli, Umurbey, Vezirağa ve Yıldız Mahalleleri
MENEMEN
Cumhuriyet, Gazi Mustafa Kemal, Kemal Atatürk ve Ulus Mahalleleri
ÖDEMİŞ
Atatürk, Meşrutiyet, Mimar Sinan Mahalleleri
Tire
Musalar, Akmescit, Topalak, Armutlu, Yemişler, Çukurköy, Kaplan, Dumlupınar ve Turan Mahalleleri
URLA
Yenice, Yeni, Camiatik, Naipli, Denizli, Güvendik Mahalleleri