Reklam
Reklam
Bayraklı Belediyesi’nde kadro revizyonu 
Reklam

Bayraklı Belediyesi’nde kadro revizyonu 

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, belediye bürokrasisinde üçüncü kez revizyona gitti. Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal, tekrar bir düzenlemeye giderek Basın, Yayın Halkla İlişkiler, Destek Hizmetleri, Özel Kalem, Sosyal Yardım, Özel Kalem ve İmar Müdürlerini görevden alarak yerlerine yenilerini atadı. 

14 Ekim 2019 - 15:03


GERÇEK HABERCİ-Başkan Sandal, eski Başkan Karabağ döneminde de Basın, Yayın Halkla İlişkiler Müdürü olan Jale Karasu, Destek Hizmetleri Müdürü Tuğba Altundağ’ı görevden aldı. Basın, Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğüne kapanan Ege TV eski spikeri Hakan Gülenç getirildi. Destek Hizmetleri’ne ise Ulaş Kaplan görevlendirildi.
BAŞKAN YARDIMCISI DA DEĞİŞTİ 
Zabıta Müdürü Murat Koçak, Bayraklı Belediyesi Başkan Yardımcılığı'na getirildi. Aynı zamanda müdürlük görevine de devam edecek olan Koçak, 5 müdürlükten sorumlu olacak.
YENİ MÜDÜRLER
Jale Karasu'nun vekaleten yürüttüğü Özel Kalem Müdürlüğü’ne  İnsan Kaynakları Müdürü Senem Yavaş getirildi. Sosyal Yardım İşleri Müdürü Ayşe Şanlı, Muhtarlıklar Müdürü olurken, Sosyal Yardım İşlerine Tülay Şaroğlu, Plan ve Proje Müdürlüğü'ne Sabri Yüksel getirildi. Ruhsat Müdürü Sibel Elçi, İmar ve Şehircilik  Müdürü Dinçer Dinçer oldu.  Mali Hizmetler Müdürlüğü’ne uzun süredir vekalet eden Başkan Yardımcısı Mehmet Şimşek’in yerine ise Semra Türktük getirildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Nefes kesen o anlar 3 bin 200 rakımdan böyle görüntülendi
Nefes kesen o anlar 3 bin 200 rakımdan böyle görüntülendi
DSÖ, kümülatif vaka sayısında en çok artış gösteren Avrupa ülkelerini sıraladı: Listede Türkiye de var
DSÖ, kümülatif vaka sayısında en çok artış gösteren Avrupa...