Reklam
BAYRAKLIDA SEÇİM YARIŞI 2 GÜNE SIĞACAK
Reklam

BAYRAKLIDA SEÇİM YARIŞI 2 GÜNE SIĞACAK

Delege seçimlerinin merak edildiği ilçelerden olan Bayraklı ‘da seçim 23 Kasım günü başlayacak. Belediye Başkanı Serdar Sandal'ın müdahil olmadığı seçimlerin nasıl sonuçlanacağı merak ediliyor

06 Kasım 2019 - 11:12

GERÇEK HABERCİ- Bayraklı ‘da delege seçim listesi açıklandı 24 mahallesi bulunan Bayraklı ’da seçim iki günde son bulacak. Sosyal medya hesabından listeyi açıklayan CHP Bayraklı İlçe Başkanı Cemalettin Alper, listenin üzerine de bir mesaj yazdı ve birlik beraberlik mesajı verdi. 
CHP Bayraklı İlçe Başkanı Cemalettin Alper’in mesajı şu şekilde; 

“Değerli yol arkadaşlarım, 
Biz; Cumhuriyet Halk Partililerin ülkemizin ve partimizin geleceğine ilişkin çok önemli sorumlulukları vardır. Bu sorumlulukların bilinciyle partimizin kıymetli kültürüne ve tarihsel değerine katkı sunmak isteyen her bir yurttaşımızla ortak paydalarda buluşarak kol kola, omuz omuza girerek partimizi iktidara taşıma mücadelesi veriyoruz.
ALPER: GERÇEK EMEK VEREN KİM OLURSA OLSUN EMEĞİN YANINDA OLACAĞIZ
"Yükümüz ağır, hedeflerimiz büyüktür"
Tamda bu bilinçle Bayraklı ilçe Yönetimimiz ile bu akşam ilçe Kongremize giden yolda ilk startımızı 24 Mahallemizde yapılacak Delege Seçim tarihini ve yerlerini belirleyerek vermiş bulunmaktayız.
Birbirimizi kırmadan, ayrıştırmadan, ötekileştirmeden Sen, O, Ben demeden hep birlikte mahallelerimizde delege seçimlerimizi gerçekleştireceğiz.
Gerçek emek veren kim olursa olsun emeğin yanında olacağız.
Cumhuriyet Halk Partisi Bayraklı ilçemizde delege seçimi takvimimiz tüm Bayraklı halkına ve tüm örgütümüze hayırlı olsun.
Cumhuriyet Halk Partisi Bayraklı İlçe Örgütü.”
16 MAHALLE BİR GÜNDE
Bayraklı ‘da seçim yarışı 23 Kasım Cumartesi başlayacak ve 24 Kasım Pazar son bulacak. Seçim tarihleri şöyle;
16 Mahalle aynı anda seçime gidecek. Postacılar, Org. Nafiz Gürman, Çay, Körfez, Gümüşpala, Bayraklı Merkez, 75. Yıl, Cengizhan, Refik Şevket İnce, Fuat Edip Baksı, Yamanlar, Alpaslan, Çiçek, Muhitin Erenler, Turan Mahalleleri 23 Kasım Cumartesi günü sandığa giderek oy kullanacak.
Geriye Kalan 8 Mahalle; Manavkuyu, Mansuroğlu, Soğukkuyu, Onur, Emek, Adalet, Osmangazi, Doğançay ve Tepekule ise 24 Kasım Pazar günü seçime gidecek.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AK PARTİ GRUP BAŞKANVEKİLİ  ÖZGÜR HIZAL'DAN SOYER'E;
AK PARTİ GRUP BAŞKANVEKİLİ ÖZGÜR HIZAL'DAN SOYER'E; "İŞ...
Davutoğlu'nun partisinin kurucuları belli oldu, işte dikkat çeken isimler ve tam liste
Davutoğlu'nun partisinin kurucuları belli oldu, işte dikkat çeken...