Reklam
Reklam

Kılıçdaroğlu'ndan Yeni Açıklama: Mafyacıklara Sesleniyorum!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, SADAT'a gitmesinin ardından sosyal medya hesabından yeni bir açıklama yaptı.

Kılıçdaroğlu'ndan Yeni Açıklama: Mafyacıklara Sesleniyorum!
13 Mayıs 2022 - 17:38

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, SADAT çıkarmasına ilişkin sosyal medya hesabından yeni açıklamalar yaptı.

"SADAT bir paramiliter kurum" diyen Kılıçdaroğlu, "Yani işleri suikastçı, provokatör ve terörist yetiştirmek. Erdoğan kaçakları da ülkeye bu kafayla soktu. Başka ülkelerin camilerinde bu paramiliter kafayla namaz kılacaktı, ne oldu? 8 milyon sığınmacı Türkiye’nin cenaze namazını kılmaya çalışıyor" ifadelerini kullandı.

Açıklamasında AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a seslenen Kılıçdaroğlu, "Erdoğan al şu paramiliter artıklarını, ne yaparsan yap. Seçim yaklaştıkça zulmünü artırma niyetindesin biliyorum. SADAT’tan da medet umuyorsan bil ki her türlü pisliğe karışmış bu zorbalardan zerre korkuyorsak namerdiz!" ifadelerini kullandı.

"ÖYLE HEVESLERE GİRİŞME"

Kılıçdaroğlu, şöyle devam etti: "Siyasi cinayetler demiştim. Karanlık odaklar var demiştim. Hangi maşalar kullanılacak bu karanlık işlerde? Kimler hangi hedefler için devreye girecek? Her türlü kaostan SADAT gibi paramiliter danışmanlar sorumlu tutulur. Bil. Öyle heveslere girişme."

"Erdoğan şunu sakın aklından çıkarma" diyen Kılıçdaroğlu, "Muhalefet yüreklidir. Muhalefet cesurdur. Muhalefet Türkiye’dir. Buradan mafyacıklara da sesleniyorum. Size de sokaklarımızı teslim etmeyeceğiz. Ve son olarak halkımız, bu seçim olacak. Seçim güvenliği ne pahasına olursa olsun sağlanacak. Sizler sandığa gidip rahatça oyunuzu vereceksiniz. CHP var. 100 yıldır buradayız. Merak etmeyin" ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum