Reklam
Pakdemirli; "Tarımın her tarafına dokunmuş bir aileden...
Reklam

Pakdemirli; "Tarımın her tarafına dokunmuş bir aileden geliyorum"

Yeni kabinenin çiçeği burnunda Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, tarımın her tarafına dokunmuş bir aileden geldiğini ifade etti.

09 Temmuz 2018 - 23:30 - Güncelleme: 09 Temmuz 2018 - 23:59
Reklam

Merhum siyasetçi ANAP İkditarlarının kilit bakanı olan Ekrem Pakdemirli'nin 1973 yılında İzmir'de doğan oğlu Bekir Pakdemirli, yeni kabine Tarım ve Orman Bakanı oldu. Göreve atamasının ardından yaptığı açıklamada ilk olarak Cumhurbaşkanı Erdoğan'a teşekkür eden çiçeği burnunda Bakan Pakdemirli, "Çok büyük bir sorumluluk verildi. Verilen görev omuzlarımızda büyük bir sorumluluk hissettiriyor ama bir yandan da çok büyük bir şeref. Memleketimize, insanlarımıza hizmet etmek büyük mutluluk" dedi. 
Tarım ve Orman Bakanlığı görevi ile ilgili de açıklamada buunan Pakdemirli şunları ifade etti;

"Açıkçası ben de görev kararını açıklamanın çok kısa bir süre öncesinde duydum. Ancak bakanlığın bu olacağını ben de bilmiyordum. Ama bu bakanlık bizim uzak olduğumuz bir şey değil. Çiftliğimiz var. Üzümümüz, incirimiz, tavuk kümeslerimiz var. Yani tarımın her tarafına dokunmuş bir aileyiz. Zor olmayacak diye düşünüyorum. Allah hepimizi muvaffak etsin. Tabii görevlerin hepsi zor. İnşallah zoru hemen yaparız, imkansız da biraz zaman alır."

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
“Hurda alıp satıyorum, çok kârlı” dediği saadet zinciri ile 2,5 milyon lira topladı
“Hurda alıp satıyorum, çok kârlı” dediği saadet zinciri ile...
Kılıçdaroğlu’nun avukatı: Yer yerinden oynayacak
Kılıçdaroğlu’nun avukatı: Yer yerinden oynayacak