Reklam
Reklam
Reklam
Delinin Zoru

Delinin Zoru


Bulunmaz Hint Kumaşları...

10 Şubat 2021 - 17:50

Esselamun Aleyküm Sevgili Deliseverler...
Malumunuz Ak Partimizde il kongre süreçleri devam ediyor. Bu süreçte gözler başta İzmirimiz olmak üzere yerel seçimlerde başarısız olduğumuz büyükşehirlerimizde. Bu süreçte maşallah partimizde en büyüğünden en küçüğe herkesin dilinde dedikodular eksik olmuyor sevgili Delisever kardeşlerim. İl Başkanlığı için yapılan dedikodular her gün yeni bir il başkanı adını ortaya atmalarını geçtim partimizle ilgisi olmayan o kadar çok isim ortaya atılıyor aklınız şaşar. Benim aklım dimağımın bile almadığı bu isimlerin bazıları kesin kazanılacak belediyeleri kaybedenler bazıları ise Ak Partimiz üzerinden nemalanmak isteyenler.
Sevgili Deli Dostları; Ak Partimizin teşkilatlarında görev verilmeyen çok sayıda değerli insan varken dışarıdan isim aramanın mantığı nedir Allah aşkına. Teşkilatlarımız neden kendi öz evlatlarıyla yola yürümezde kendi siyasi ve ticari ikballeri için çalışacak isimlerden medet umar? Medet umar iken de tam bir CeHaPe zihniyeti ile dedikodu ve iftiraya sarılırlar? Bu deli kardeşiniz partiyi CeHaPelileştirmeye çalışıyorlar derken kızanlar bu çabayı neden görmezler?
Sevgili Delisever dostlarım yukarıda saydıklarım madalyonun bir yüzü. Madalyonun bir diğer yüzü ise yazıma başlık olan partimiz içindeki “bulunmaz hint kumaşları”dır. Sayın Cumhurbaşkanımızın; birden fazla görevlendirme olayına karşı olan tavrı ortadayken bir koltuğa 3-4 karpuz sığdıranlar var. Misal; birkaç gün önce yapılan kongrede “yeniden” il başkanı seçilen kadın kolları başkanımız Dilek Yıldız Büyükdağ. Kendileri İl Başkanlığının yanı sıra, “İzmir Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi”, “Bayraklı Belediye Meclis Üyesi” görevlerini sürdürüyor.
Sevgili Delisever kardeşler bir diğer isim ise İzmir İl Gençlik Kolları’nın Siyasi ve Hukuk İşerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Yusuf Demircioğlu. İl Gençlik Kollarının iki numaralı koltuğunda oturan Yusuf Demircioğlu aynı zamanda “İzmir Büyükşehir Belediye Meclis Üyeliği”, “Menemen Belediye Meclis Üyesi”, “Menemen Belediye Meclisi AK Parti Grup Sözcülüğü” yapıyor. Demircioğlu son olarak ta “Menemen Belediyesi Belediye Başkan Yardımcısı” görevine atandı.
Allah hepimizi koltuk hırsıyla hareket edenlerden, fütursuzca sağda solda konuşanlardan ve konuşmaları kayda alanlardan korusun!
Hepinizi yüce Yaradan'a emanet ediyorum Sevgili Deli Dostları...


 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Akilli deli
    1 yıl önce
    Deli kardesim Bornova ve Kemalpaşa Kadın kolları başkanlarını unutmus galiba....