Reklam
Reklam
Delinin Zoru

Delinin Zoru


AK PARTİ'DE DURUM VAHİM!

19 Ekim 2015 - 11:58

Es Selamın Aleyküm Sevgili Deliseverler…

Hepinizin bildiği gibi Seçim Sathı-Mahaline girdik. Durum pek iyi değil. Manyaklıklar başladı. Bombalar, kavgalar ,kapışmalar arasında milletimizin pek umursamadığı bir ortamda çalışmalar devam ediyor.

Sevgili Deliseverlerim…

Bir çoğununuz bilmezsiniz. Zat-ı şahsım Ak Parti’nin kuruluşundan beri parti üyesi olan biriyim. Gençlik kollarından devşirilip ana kademelerde de yer aldım. Yer aldıkça partimizin ilk kuruluşundan bugüne nasıl değiştiğini bire bir yaşadım. Bu hal öyle bir vaziyete geldi ki artık o eze eze tek başına iktidar çıktığımız seçimlerden bu hallere geldik.

İşte gelinen ahval o kadar vahim olduğundan Sayın Başbakan Ahmet Davutoğlu dimdirek müdahale etme zorunda kaldı.(“Ak Saray’dan ne kadar müdahale izni alabiliyor ki etsin demeyin. Hoca 180 derece ile 360 arasındaki farkı bilecek kadar zekidir)

Ankara’da 6 saat suren toplantıda Başbakan Sayın Hocamız Ahmet Davutoğlu aralıksız konuşmuş. “Hoca” Ahmet Davutoğlu’nun söyledikleri ve gündemler şunlar:

1. Araştırmalara göre tek başına iktidar olamıyoruz. Anketlerde vatandaşlar %90 oranında seçimde fikrim değişmez demiş.

2. MHP yi değil Devlet Bahçeliyi eleştirin. Özellikle aday gösterilmeyen Meral Akşener, partiden atılan Sinan Oğan ve Tuğrul Türkeş üzerinden yüklenin. Tek oy kaynağımız MHP.

3. Kemal Kılıçdaroğlu’nu değil CHP’yi eleştirin. Partisinde kimse Kemal Kılıçdaroğlu’nu sallamıyor.

4.HDP ile polemiğe girmeyin. Onları biz parlattık. Selahattin Demirtaş’ın her dediğine cevap verdik adamı parlattık. O nedenle onlarla atışmayın!

5.Gençlerde AK Parti 3. parti. Gençler arasında oy oranımız %25.(Sevgili Deliseverler yukarısı bunu kafaya çok takıyor. Zat-ı Şahaneleri “Nerede hata yaptık?” diyorlar.) Özellikle gençlere çalışacaklar. Hem sandığa götürme hem kendilerine oy vermelerini temin edecekler.(Gerekirse para bile dağıtabilirler!)

6. Halkla temas kurulacak. Gösterişli bir kampanya yapılmayacak. Bunun da özel sebebi var. Oda halka mütevazı görünmek.

7. Her işyerine gidilmeyecek. ev ev gezilmeyecek. Daha önce AK Parti’ye oy vermiş ama küsmüşler belirlenip birebir ikna edilecek. (Bunlara o “Paralel Yapı” “Feto Terör Örgütü” denilenlerde dahil)

Sevgili Delisever dostlarım…

Bu işlemin İzmir ayağını da yolların fatihi, hizmet insanı Binali Yıldırım Bey üstlenmiş durumda. Onun talimatı ile kurulan gönüllüler ordusunun hedefi en az 300 bin eve girmek. Sadece bu değil, aday adaylarının her birine bir ilçe zimmetlenmiş durumda. buradan gelen bilgiler Binali Bey’in seçim koordinasyon merkezinde (İl Yönetimine güvenmediği için il binası dışında özel kurdurduğu) toplanıyor. Burada tasnif edilerek talimat ile aktarılıyor.

İl Başkanlığında oluşturulan yapı ise bu sorunları çözmek için çalışıyor. Özellikle Bakanlık, yardım ve iş konularında devreye giriliyor.

İşte 13 yıldır tek başına iktidar olan partimizin ahvali bu sevgili Delisever dostlarım.

Anlayacağınızı “DURUM VAHİM!”