Reklam
Reklam
Reklam
Delinin Zoru

Delinin Zoru


Bir Acayip Kadın Kolları!

20 Kasım 2017 - 21:02 - Güncelleme: 20 Kasım 2017 - 22:05

Es Selamın Aleyküm Sevgili Delisever Dostlar...

Üç aylık uzun sürenin ardından yeniden Merhaba... Yaşadığım bazı olumsuzluklardan dolayı siz sevgili deli dostlarından ayrı kaldık. Bu süre içerisinde Ak Partimizi uzaktan takip ettiğimi düşünmeyin. Tam orta göbeğinden izlemeye devam ettim. Herkesin aklı "İl Başkanı Bülent Delican'ı nasıl götürürüz" ile meşgulken Kadın Kolları maşallah çok hareketliydi.

Bu süreçte Sayın Kadın Kolları Başkanımız Gözde Keskin Hanımefendinin tabanından ne kadar uzak olduğunu bizzat gördüm. Maalesef Gözde Keskin Hanım dar ekip ruhuyla kadınlara başkanlık ediyor. Bu son Ankara ziyaretinde çok net ortaya çıkmıştır Sevgili Delisever kardeşlerim... Bütünlük sağlaması gereken Başkan'ın dar bir ekipçilik anlayışıyla yaptığı Reisi ziyareti ne yazık ki kadınları bölmüştür.

Tek sorun keşke bu olsa sevgili Delisever dostlar... Sayın başkanın yönetim kurulu toplantısında yaptığı konuşmaların basın mensuplarınca kendisine sorulması sonrası yaptığı konuşma ve dışarıya bilgi verenlerle ilgili sert ve tehditvari açıklamaları da kadınlarda var olan rahatsızlığı daha da arttırmış görünüyor.

Keşke sayın Başkan bunları yapmak yerine "partiye üye olmayan yönetim kurulu üyelerine" sahip çıksaydı. Üyelik kaydını yaptırmak için gönderdiği yönetim kurulu üyesine Urla İlçe Teşkilatı'nda paralı olarak çalışan sekreterin yaptığı kabalığa ve üye formunu çöpe atarak kovmasına tepki gösterip sahip çıksaydı. Zaten bir hata yapıp üye olmayanı yönetime almışsınız bari bu üyenizi haksızlığa, kaba ve saygısızca hakarete uğradığında sahipsiz bırakıp ikinci hataya imza atmasaydınız iyiydi. Sayın Başkan ekibine sahip çıkmazsan yarın sana sahip çıkacak kimse bulamazsın. Bu sana Deli'den akıl olsun...

Bu arada, sayın Başkan siyasi manevra yapmak adına İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığından istifa ettirilen Kadir Topbaş'ın yerine seçilen Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal ile çekilen fotoğrafı paylaşıp başarı dilemiş. Yalnız birileri sayın Başkan'a Türkiye'de "İstanbul Belediyesi" olmadığını o belediyenin adının "İstanbul Büyükşehir Belediyesi" olduğunu hatırlatsın da bir daha benzeri siyasi hataya düşüp kendini millete güldürmesin.

YORUMLAR

  • 0 Yorum