Reklam
Reklam
Delinin Zoru

Delinin Zoru


BU SKM'LER İLE BU İŞ ZOR!

11 Şubat 2017 - 18:33 - Güncelleme: 13 Şubat 2017 - 17:14

Es Selamın Aleyküm Sevgili Delisever Dostlar…

Hepimizin malumu Anayasa değişikliği için referandum süreci başladı. Bu süreç başlamadan birçok kardeşimiz çok büyük özveri(!) göstererek CHP’lilerin klasik mecrası olan Facebook üzerinden çalışmaya başladı. Bu kardeşlerimiz bir yandan bu büyük(!) çalışmayı yaparken bir yandan da kendi teşkilatlarını da yerden yere vurmayı da ihmal etmiyorlar Maşallah.

Sadece kendi teşkilatını değil referandumda “Hayır” oyu verecek isimleri de yerden yere vuran bu zevat bırakın oy getirmeyi işi “kamplaşma” ve “savaş” havasına çekerek tepkileri artırıyor. Anlamadıkları bu yaptıklarının karşı cepheyi yıkmak yerine daha da bloklaştırmaktan öteye gitmediği. Ben bile Deli Aklım ile bunu kavrarken bu akılı geçinen zevat neden anlamaz işin içinden çıkamadım Vallahi de Billahi de…

Referandum tarihinin belirlenmesine rağmen bırakın partililerimizi yöneticilerimiz bile değişiklikler nelerdir bundan bihaberler Sevgili Deli Dostları… Hele bir iki ismi tenzih ederek dile getireyim Seçim Koordinasyon Merkezi dışında bu ekipler ile İzmir’de iş zor. Bazı ilçelerde SKM yönetimlerine isyan var. Bu konuda her zamanki gibi Bayraklı başı çekiyor.  Önceki yönetimlerde görev alan isimleri ve ekipleri sildikleri yönünde şikayet ediliyorlar. Eee şikayet eden isyankar kardeşim bu durum normal değil mi? Bundan önceki yönetimlerden gelenleri de sen aynı yöntemle yemedin mi? Neye şaşırıyorsun.

Malumunuz referandum sonrası herkes erken seçim ihtimaline karşılık mevzisini ve mevkisini sağlama almaya çalışıyor. Sevgili Deli Severler, yani sizin anlayacağınız bazılarının derdi referandum değil kendi bekaaları. Farklı olsa şaşardık değil mi Sevgili Deli Severler…

Bu arada Sevgili Deli Dostları birkaç sorum olacak, kendini muhattap görenler cevap verebilir;

Ak Parti İzmir İl Teşkilatı’nda Gençlik Kolları var mı? Varsa yaptıkları etkinlik var mı? Özellikle 470 bin civarı üyesi olan Ak parti İzmir Teşkilatı’nda Gençlik Kolları son 1 ayda yapılan 75 kişinin katıldığı kaç etkinlik yapmış? Gençlik Kolları nasıl bir çalışma içerisinde? Bu benim dikkatimi çeken yüksek performansları(!) nedeniyle nasıl bir tasarruf uygulanıyor?

YORUMLAR

  • 0 Yorum