Reklam
Reklam
Delinin Zoru

Delinin Zoru


GEMİYİ YAN YATIRANLAR!

29 Ağustos 2015 - 11:16

Es Selamın Aleyküm Sevgili Deliseverler…

Yaklaşık 12 senedir Ak Parti içindeyim. Bu deli aklımla ülkem adına ne görev verildi ise yok demedim. Ben gibi deli bir sevda ile partiye gönül verenler çalışırken bazıları farklı sevda ile çalıştı. Deli aklımın yettiğince idrak etmeye çalıştım. Basmadı bu deli kafam. Akıllıyız diyenlere sordum onlar hiççç idrak edememişlerdi.

Hani seçim olacak ya 1 Kasım’da, çalışmak lazım ya. İşte bazıları konuşmaya başladı. Misal çok değerli hocalarımızdan 3 dönem İzmir adına “Çok büyük ve önemli işler” yapan eski vekil Sayın Mehmet Sayim Tekelioğlu geminin yan yattığını ifade etti. Sayın hocam Karabağlar ile çok meşguldü sanırım ki anca farketmiş bazı şeylerin ters gittiğini. Sevgili Hocam bu Deli kulun dediklerini ciddiye almazsınız belki ama ben yine de diyeyim. İzmir’in en büyük ilçesine olan müdahaleleriniz ve maşallah Nazmi Kalyoncu’yu parti de adam kalmamış gibi her makama ısrarınız, kendi adamlarınızın bir yerlere gelmesi sevdanız o kadar büyüktü ki o gemi o güce dayanamadı yan yattı. Seçimlerde çantada keklik olması gereken Karabağlar’ı CHP’nin 2 dönemde de en kötü isimlerini aday göstermesine rağmen siz ve şürekanız sayesinde fark yiyerek kaybettik.

Sayın Hocam hani sizler öğrencilerinize hep dersiniz ya, “yaşadıklarınızdan ders alın” diye. Biz öğrenciler ders almamızı tavsiye ederken sizler neden ders almazsınız?

Maşallah yeni yaveriniz(!) siz gibi eski vekil İlknur Hanım ile Karabağlar başta olmak üzere kente müdahale girişimleriniz devam ediyor. Kentin demografik yapısı ve Karabağlar Kadın Kolları için sunulan isimleri elinizin tersi ile iterek Mavişehir eşrafından bir ismi atatmak nasıl bir anlayıştır. Söyleyin de bu deli kulunuz da öğrensin.

“Karabağlar’ın eski ikamet edeni kuruculardandır o isim” diye savunmaya kalkmayın. Denizden de gelse, karadan da gelse 2 ilçe geçerek gelecek Karabağlar’a. Özünde çok iyi partili çok iyi insan olabilir ammaaa ve lakinnn kentte yaşamak havasını koklamak çok ayrı konudur be hocam. Hadi sizi anlarım partinin kuruluşundan beri varsınız, peki İlknur Hanım?

Paraşütle indi derler ya hani, partimize öyle gelen ve kısa sürede çok geniş bir kesimin “Sevgisizliğini” kazanan İlknur Hanım’ın Konak’ta yaşattığı hezimet yetmemiş te Karabağlar’a müdahalesi mi gerekiyor? Zaten var olan yapılarınız sayesinde ezim ezim ezildiğimiz Karabağlar’da İlknur Hanım ile el ele vererek daha ne kadar bizleri ezdireceksiniz?

Öncelikle arkasında durduğunuz Bülent Delican ve Erol Körüklü’nün partimize zarar vermesinin önüne geçin ye zarar vermesini bir önüne geçin sonra genel merkez yapısını eleştirin be Sayın Hocam.

Bakın her gün çarşaf çarşaf bu desteklediğiniz isimler ile ilgili iddialar ortaya atılıyor. “Paralel Yapı” ile savaşırken il başkanı ve İzmir’in en büyük ilçe başkanı ile ilgili “Paralel” iddiasının partiye zarar verdiğini ben gibi deliler anladı siz hocalar neden anlayamaz ki?

Sevgili Delisever Kardeşlerim…

İşte budur ahvalimiz. Allah bazılarını ıslah bizimde sonumuzu Hayreyleye!