Reklam
Reklam
Delinin Zoru

Delinin Zoru


HOTAR FİYASKOSU!

15 Haziran 2015 - 00:25

Es Selamın Aleyküm Sevgili Deliseverler….

Bu bizim partiyi anlayamadım gitti. Yani yapılan icraatları gördükçe bu deli aklım daha da başımdan gidiyor. Kardeşim, girmişsiniz birbirinize yok Kürt, yok Laz, yok Konyalı yok Erzurumlu diyerek partiyi bir önceki seçimin neredeyse yarısı kadar oy alacak duruma düşürmüşsünüz. Bu düşürme yetmiyor gibi bir de kentin lideri olma sevdasına girmişsiniz. Ya kardeşim, ortada parti kalmamış sen neyin kafasındasın?

Yav Sevgili Deliseverler, bu arkadaşları ne kullanıyor sizce bilen hayrına bir yorum yazsında memlekette nasiplensin be

Şimdi parti yerlerde sürünürken, bir de kentin hakimliği için çekişme başladı. Bu çekişme de ilk sahneye Sayın Nükhet Hotar hanımefendi çıktı. Ak Parti’nin Genel Başkan Yardımcısı olan İzmir Milletvekili Nükhet Hotar hanımefendi başkanlığında yapılan teşkilat içi toplantı resmen fiyasko. Sayın Hotar, İzmir’in sahibi olmaya yönelik yaptığı ilk hamle de çok ağır yara aldı.

Sevgili Deliseverler bir toplantı hayal edin… Saat 13:00’da yemek ile başlayacak. Ama gelen yok ki başlasın. Saat 14:00’de kadar sağa sola telefon açılarak adam toplanıyor. Allahtan toplantının olduğu Balçova ilçesinden ve komşu ilçe Narlıdere’den kadın kollarından üyeler geliyor da az biraz kalabalık oluyor.

Şimdi Toplantı teşkilat içi toplantı ya, ilk gelmeyen teşkilatın bizatihi kendisi. 50 kişilik il yönetiminden hepi topu 20 kişi ancak katılıyor. Haaa bu katılmayan 30 kişinin arasında Halkla İlişkilerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Aykut Yenice, Sosyal İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ali İhsan Şahin’inde var.

Hadi bir kısmı Bülent Delican’a muhalif  ondan gelmedi diyelim peki kardeşim Delican’ın en yakınında olan isimlere ne oluyor? Siz neden yoksunuz. Yav Teşkilat eski Başkanı Yunus Kalkan tatile gitti diye kıyamet koparan sizler niye tatildeydiniz? Çok mu çalıştınız? Çok çalıştınız diye mi AKP yüzde 10.5 oy kaybetti?

De gidin daha fazla dellendirmeyin adamı!

Bir çift sözüm de İzmir Büyükşehir Belediye Meclis üyelerine… E kardeşim sizin derdiniz ne? Hepi topu 10 kişi katıldınız toplantıya. Aday adaylığı süreciniz daha dün gibi, oysa ne kadar fanatik partiliydiniz. Ak Parti için canınızı veriyordunuz. Ne oldu? Bir toplantıya gelemediniz be!...

Bu kadar adama kızarken önceki dönemin Teşkilat Başkanı Mahmut Atilla Kaya'yı da tebrik edelim. Saat 13:00'daki toplantıya erken gelerek gelenlere hoşgeldin demesinden dolayı kendisini tebrik ediyor ve hunimi çıkararak selamlıyorum.

Bu toplantı da bir de şirin görünmeye çalışanlar vardı ki güler misiniz ağlar mısınız.

Seferihisar’da devşirme Ak Parti İlçe Başkanı olan Hamit Nişancı’nın kentin sahibesi olmak için atağa kalkan Nükhet Hanıma destek amacıyla ifade ettiği, “Afyonlu bakan var diye Afyonlular oy vermiyor” sözü başka akıllının aklına neden gelmedi bu delkli aklımla çözemedim gari. Varın siz karar verin yada anlatın “Ak Parti’de işler ANAP’taki gibi dönmüyor Hamit Kardeş” diye.

Sevgili Deliseverler sözün özü;

Parti oy kaybetti diye hemen cenaze namazı kılanlar mefta dediğiniz tabuttan hortlarsa altınıza kaçırmayın!