Reklam
Reklam
Reklam
Delinin Zoru

Delinin Zoru


Kürk ve Koltuk Peşindekiler!

14 Ağustos 2017 - 19:39 - Güncelleme: 14 Ağustos 2017 - 20:15

Es Selamın Aleyküm Sevgili Delisever Dostlar…

Hepimizin malumu Ak Parti 3. Olağanüstü Kongresi sonrası tüm teşkilatta bir değişiklik yapılacak beklentisi parti teşkilatlarında dört gözle bekleniyor. Her gün yeni bir dedikodu ortaya atılıyor. Sevgili Deli Dostları bu konuda beklenti bazılarının hayallerini o kadar süslüyor ki yapılan haberlerde yazılan köşe yazılarına malzeme olmak için canını verecek isimler var. Hele de bu ara herkesin kulis haberi yazması bu zevatın kanını daha da kaynatıyor.

İşte Sevgili Deliseverler; kürk ve koltuk sevdası peşinde koşan bu zat-ı muhteremler, kulislerde konuşulan isimlerin(adı gerçekten Ankara’da olan ve Sayın Reis-i Cumhur’un tarifine uyan) arasına adını yazdırmak için kırk takla atar haledeler. Sağı solu arayıp sipariş yazı yazdırmak için her türlü yalakalığı yapanların adları gazeteciler arasında konuşuluyor. Parti içinde kendilerine ağır abi havası verenlerin iki satır yazıya dahil olmak için girdikleri pozları gördükçe ve duydukça “ülkenin kaderini yeniden belirleyen Ak Partimiz bunlara mı kaldı?” diye isyan ediyorum Sevgili Delisever Dostlar.

Birde bu modellerin yanında başka bir model daha var ki benim deli aklımı bile başımdan aldı Sevgili Delisever Kardeşlerim. Bu zatlar önce kendi adlarını yakın çevreleri ya da birileri aracılığıyla parti kulislerinde konuşturup, haberlere konu olmak için yoğun çaba sarf ediyor. Yazı yazıldıktan sonra devreye girip rica minnet isminin çıkarılmasını istiyorlar. Akıllarınca böyle yaptıklarında haberden hemen bir kopya alıp birileri üzerinden Genel Merkez’e gönderiyorlar işlem bitince de sildiriyorlar. Böylelikle hem adlarını duyurmuş oluyorlar, hem de bu kürk ve koltuk kavgasında yara almadan öne çıkmamış oluyorlar. İnanın Sevgili Deli Dostları bunların akılları benimkinden de az. Akıllılık diye yaptıkları işler daha da madara olmalarına neden oluyor idrak edemiyorlar bile zavallılar.

Sevgili Delisever Dostlar bu zevatın manevraları o kadar akıl ve izan dışı ki bu deli kardeşinizin “Yontucular” adını verdiği bir sektör oluştu. Bu yontucular, kürk giyip koltuklarda oturma merakı olan zevatı, “aman efendim, yaman efendim öyle olmaz. Biz başka yerde yazdırırız. Yazdırdıktan sonra kaldırtırız” diye diye öyle fena yontuyorlar ki anlatamam.

İşte Sevgili Dostlar parti koltuğu için böyle basit ve kalitesiz oyunlar ve oyuncuların mücadelesi var. Ak Partimizin 16’ncı kuruluş yıldönümünü kutladığımız bu günlerde Allah bizi bu zihniyetlerin ahlaksız ve çapsızlığından korusun. En sevdiğim duayı da onlara etmek istiyorum; "ALLAH CÜMLESİNİ ISLAH ETSİN!

YORUMLAR

  • 0 Yorum